راه اندازی فست فود در رشت

setup-fastfood-in-rasht.jpg.jpg

راه اندازی فست فود در رشت توسط گروه فوق تخصصی مشاوران برتر پرشین بست فود با ایده هایی نو. امروزه اکثر خانواده ها به سمت خوردن غذاهای سریع و خوشمزه فست فودها روی آورده اند، زیرا در زندگی پر مشغله آنها؛ دیگر فرصتی برای پخت و پز غذاهای خانگی وجود ندارد. به دنبال افزایش محبوبیت و تقاضای این نوع از سبک غذا، طبیعی است که چرا از راه اندازی فست فود در بسیاری از شهرها مانند رشت، به عنوان یک کسب و کار پر در آمد یاد می شود.

راه اندازی فست فود در رشت

چنان چه در رشت زندگی می کنید و به فکر راه اندازی فست فود هستید، لازم است بدانید که افتتاح یک فست فود و موفقیت در آن، کار چندان راحتی نیست. در واقع برای موفق شدن در این حرفه در کنار عشق به آشپزی، نیاز به مهارت و دانش کافی برای افتتاح یک فست فود موفق دارید. در این مطلب کارشناسان ما نکاتی را به شما می گویند که انجام هر کدام از آنها قبل از افتتاح فست فود در رشت، شما را یک گام به سمت موفقیت نزدیکتر می کند.

راه اندازی فست فود در رشت

تعیین نوع فست فود

تعیین نوع فست فود یکی از مهم ترین کارهایی است که باید قبل از راه اندازی فست فود انجام دهید. زیرا مشتری های هدف، تهیه لیست منو، استخدام آشپز و نحوه دکوراسیون فضای فست فود به آن وابسته است. بنابراین با در نظر گرفتن نوع افرادی که قرار است برای سفارش و خوردن غذا به فست فود شما مراجعه کنند، نوع فست فود خود را تعیین کنید.

انتخاب بهترین مکان

زمان زیادی را به تحقیق و انتخاب محل مناسب برای راه اندازی فست فود، اختصاص دهید. زیرا اگر فست فود شما از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار نباشد، این احتمال وجود دارد که در سال اول تاسیس فست فود با شکست مواجه شوید. بنابراین قبل از راه اندازی فست فود با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند نوع فست فود، مشتریان هدف، دسترسی به فضای مناسب جهت پارک وسایل نقلیه، میزان رفت و آمد در آن منطقه و … بهترین مکان را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

در شهر رشت مانند دیگر شهرها مردم محله های مختلف از لحاظ سطح فرهنگ، در آمد، اشتغال و … با هم تفاوت دارند. در نظر گرفتن این موضوع در هنگام انتخاب مکان مناسب برای فست فود بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال فسست فودهایی که کیفیت غذاهای آنها خیلی بالا است، در محله های مرفه نشین مانند رشتیان و گچسار بسیار موفق می شوند. مشاوران برتر پرشین بست فود با شناختی که در مورد محله های مختلف رشت دارد، می تواند در انتخاب بهترین مکان برای راه اندازی فست فود در این شهر به شما کمک کند.راه اندازی فست فود در رشت

شناسایی بازار هدف

هر کسب و کاری بازار هدف مخصوص به خودش را دارد. بنابراین برای این که بتوانید به در آمد قابل قبولی برسید، لازم است رضایت مشتری های هدف را جلب کنید. برای رسیدن به این هدف شما باید سن، سطح در آمد، شیوه زندگی و ذائقه غذایی مشتریان خود را در نظر بگیرید تا براساس آنها بهترین لیست منو را تهیه کنید.

دقت در استخدام کارکنان

هر یک از کارکنان شما در میزان موفقیت فست فود نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. پس توصیه می کنیم افرادی را استخدام کنید که تا حدی با این حرفه آشنا هستند و به خوبی از پس مسئولیتی که به عهده آنها است، بر می آیند. البته برای بهبود عملکرد هر یک از کارکنان خود، بهتر است هر چند وقت یکبار به آنها آموزش های لازم را بدهید.

تهیه لیست منو

در هنگام تهیه لیست منو برای فست فود باید علاوه بر ذائقه مردم رشت به سلیقه غذایی توریست هایی که ممکن است به فست فود شما مراجعه کنند، نیز توجه داشته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم در کنار غذاهای معروف و پرطرفدار رشت، چند غذای جدید را به لیست منوی خود اضافه کنید. زیرا همیشه افرادی پیدا می شوند که به خوردن طعم غذاهای جدید علاقه دارند و از طرفی منوی شما دیگر مانند بسیاری از رقبای شما تکراری نخواهد بود.

شناخت رقبای موفق

در تمام حرفه ها برای رسیدن به موفقیت باید یک سر و گردن از رقبا جلوتر باشید. از آن جایی که راه اندازی فست فود در شهرهای توریستی و شلوغ یک کسب و کار بسیار رقابتی محسوب می شود، لازم است که برای موفق شدن، رقبای خود را بشناسید. در واقع شناخت رقبا به شما کمک می کند که با در نظر گرفتن نقات قوت و ضعف آنها، به کسب و کار خود یک جهت مناسب بدهید.

دریافت راهنمایی و مشاوره جهت راه اندازی فست فود

برای راه اندازی فست فود در رشت باید کارهای بسیار زیادی از قبیل خرید تجهیزات، بازاریابی و تبلیغ، طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی و خارجی، طراحی لوگو و انتخاب نام تجاری منحصر به فرد، انتخاب محل، استخدام پرسنل دریافت مجوزهای قانونی و … را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. انجام هر کدام از این موارد بدون داشتن تخصص و دانش کافی می تواند سرمایه اولیه شما را از بین ببرد. پس اگر می خواهید سرمایه ای که به راه اندازی فست فود اختصاص داده اید، در کمترین زمان ممکن چند برابر شود، حتما از دریافت راهنمایی ها و مشاوره کارشناسان ما در جهت رسیدن به موفقیت، استفاده نمایید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک