راه‌اندازی فست‌فود در متل قو

setup-fastfood-in-motel-qu.jpg2_.jpg

راه اندازی فست فود در متل قو توسط گروه فوق تخصصی مشاوران برتر پرشین بست فود با ایده هایی نو. به نظر شما کجا برای راه اندازی یک مغازه فست‌فود مناسب است؟ فست‌فود چیزی است که این روز‌ها خیلی‌ها به دنبال راه انداختن آن می‌گردند، اما شاید اطلاعات مناسبی در مورد نحوه سرمایه گذاری روی آن نداشته باشند و بترسند که شاید سرمایه‌شان به خطر بیفتد. یکی از شهر‌هایی که برای این کار مناسب است «متل قو» است. برای اینکه نکات لازم در مورد راه اندازی فست‌ فود در متل قو را ببینید با ما همراه باشید. ما در گروه «مشاوران برتر» در این راه به شما کمک می‌کنیم. در ابتدا کمی در مورد متل قو صحبت کنیم.

متل قو دقیقا کجاست؟

متل قو نامی دیگر برای شهری به نام سلمانشهر است. این شهر در استان مازندران قرار گرفته و سالانه مسافران زیادی به دلیل آب و هوای فوق‌العاده آن و جاذبه‌های طبیعی زیبا به آن سفر می‌کنند. نام این شهر از یک متل به نام قو در این شهر گرفته شده است. به دلیل رونق زیاد این شهر، سالانه افراد زیادی  در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. در سالیان اخیر برج‌ها و هتل‌های زیادی در آن ساخته شده اند که باعث شده افراد زیادی برای تعطیلات به آنجا بروند.راه‌اندازی فست‌فود در متل قو

چرا در متل قو فست‌فود راه بیندازیم؟

همانطور که واضح است هر چه تعداد افرادی که در یک محل رفت و آمد می‌کنند بیشتر باشد، کسب‌و‌کار‌های آنجا درآمد بیشتری دارند. متل قو یکی از این شهر‌های پر رفت و آمد است. هر ساله به دلیل آب و هوای خوب و وجود هتل‌ها و مراکز خرید بزرگ، افراد زیادی به متل قو سفر می‌کنند. علاوه بر افراد داخلی، افراد خارجی نیز به این مکان علاقه نشان داده‌اند. به دلیل مدرن و تازه‌ساز بودن این شهر، می‌توانید روی آن حساب باز کنید.

چه محلی را برای فست‌فود انتخاب کنیم؟

شما نیز برای راه اندازی هر کسب‌و‌کاری مانند فست‌فود در متل قو، نیاز دارید تا شهر و محل مورد نظر را به خوبی بررسی کنید و سپس روی آن سرمایه گذاری انجام دهید. زیرا باید اطمینان داشته باشید که پس از صرف سرمایه، می‌توانید آن را پس از مدتی بازگردانید و به سود برسید.

برای اینکه بدانید آیا مکان انتخابیتان پتانسیل راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار مانند فست‌فود را دارد، می‌توانید روی کمک گروه مشاوران برتر حساب کنید.

گردشگرانی که به متل قو سفر می‌کنند، به دنبال لذت بردن از سفر خود هستند. بنابراین در زمان غذا خوردن ترجیح می‌دهند غذای خود را از رستوران‌ها و یا فست‌فود‌ها تهیه کنند. به این دلیل، اصولا شهر‌های توریستی مکان خوبی برای راه‌اندازی فست‌فود‌ها هستند.

برای راه‌اندازی فست‌فود در متل قو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای اینکه بتوانید کسب‌و‌کار خود را رونق دهید، لازم است تا نکات زیادی را رعایت کنید. یکی از آن‌ها تحقیق و بررسی است. باید در مورد چیز‌های زیادی مانند مکان مناسب راه‌اندازی، رقبای موجود، نحوه قیمت‌گداری، تبلیغات و … تحقیق و مطالعه کنید. برای اینکار لازم است تا با یک گروه مشاوره خوب در ارتباط باشید. ما در گروه مشاوران برتر می‌توانیم در تمامی این مراحل به شما کمک کنیم.

در کجای متل قو فست‌فود راه بیندازیم؟

یکی از مهم‌ترین چیز‌هایی که باید در همان ابتدا روی آن حساسیت زیادی بخرج دهید، انتخاب مکان مناسب برای راه اندازی کسب‌و‌کارتان است. بهترین مکان برای راه اندازی فست‌فود، جاییست که افراد زیادی از آنجا عبور کنند. بهترین انتخاب نزدیک به مراکز خرید و هتل‌هاست. همچنین در مناطق محلی و خیابان‌هایی که محل برخورد راه‌های اصلی و فرعی است روزانه افراد زیادی عبور می‌کنند. در صورتی که مکان مناسبی را انتخاب کنید، می‌توانید افراد را به سمت خود جدب کنید. برای اینکار می‌توانیم در گروه مشاوران برتر به شما کمک کنیم.راه‌اندازی فست‌فود در متل قو

سرمایه مورد نیاز خود را از کجا بیاوریم؟

شما مانند هر کار دیگری برای راه اندازی فست‌فود نیز نیاز به سرمایه اولیه دارید. این سرمایه را می‌توانید یا خودتان فراهم کنید و یا به دنبال جذب یک سرمایه‌گذار باشید. در ابتدا باید لیستی از چیز‌هایی که نیاز به صرف سرمایه دارند بنویسید. چیز‌هایی مانند اجاره مغازه، حقوق کارکنان، مواد اولیه، تجهیزات و البته تبلیغات. سپس می‌توانید طرح کسب‌و‌کار خود را به سرمایه‌گذاران عرضه کنید. شما باید بتوانید آن‌ها را قانع کنید که بر روی کارتان سرمایه‌گذاری کنند.

چگونه تبلیغات کنیم؟

شاید شما نیاز داشته باشید تا برای کار خود تبلیغات انجام دهید. روش‌های زیاد و موثری برای تبلیغات وجود دارند. یکی از آن‌ها که پر استفاده‌ترین و گاهی بسیار تاثیرگذار است، چاپ پوستر و بروشور و پخش در بین مردم است. این روش بسیار ارزان است و برای همین طرفداران بسیاری دارد. همچنین می‌توانید با صرف هزینه‌های بیشتر تبلیغات تلویزیونی نیز بکنی. یا اینکه در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغات انجام دهید.

همچنین بهتر است با مشتریان خود در شبکه‌های اجتماعی هم ارتباط داشته باشید. می‌توانید هر روز عکس‌ها و مطالب مرتبط بفرستید تا فعال باشید، مسابقات برگزار کنید و …

می‌توانید از «مشاوران برتر» کمک بگیرید تا بهترین و موثرترین راه برای تبلیغات را برایتان بررسی کرده و به شما در این کار یاری کنیم.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک