مشاوره راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ

photo_2017-05-17_14-52-18.jpg

احتمالا با مشاهده ی عنوان این مقاله این سوال برایتان پیش می آید که منظور گروه مشاوران برتر از مشاوره رستوران چیست ؟ قطعا کسانی که به دنبال راه اندازی چنین بیزینسی هستند به خوبی متوجه ی ضرورت این کار می شوند، البته که قبل از آغاز به هر فعالیت جدید به خصوص کارهای بزرگی مثل راه اندازی فست فود، رستوران و یا کافی شاپ بهره مند شدن از خدمات مشاوره ای بسیار سودمند است اما بسیاری از اشخاص نسبت به آن بی توجه هستند و فکر می کنند که در تمامی مراحل این پروسه می توانند فقط و فقط بر اساس اندیشه، ایده ها و نقطه نظرات و تجربیات خودشان عمل کنند اما آیا برای افزایش سرعت رسیدن به آنچه لایق آن هستید، مشاوره کسب و کار با متخصصان آگاه و با تجربه را ضروری نمی دانید؟

دقت داشته باشید که لازم است برای راه اندازی رستوران باید پارامتر و شرایط به خصوصی را فراهم و ایجاد کنید. برای شناسایی این موارد و شرایطی که به جهت موفقیت چنین کسب و کاری باید ایجاد شود، پیشنهاد می کنیم که از افراد با تجربه و مشاوران کسب و کار کمک بگیرید. اکثر افراد بر این باور هستند که حرفه هایی همانند رستوران داری صرفا انجام دادن کار هایی تعیین شده و در چارچوب خاصی می باشد و از عهده ی هر کسی بر می آید. معمولا این افراد در هنگام شروع فعالیتشان و یا بعد از آن به مشکلات بزرگی برخورد خواهند کرد که حتی در مواردی ممکن است باعث شود که کسب و کارشان شکست بخورد؛ بنابراین توصیه می کنیم باید قبل از انجام هر گونه کار ابتدا شرایطی که برای این نوع بیزینس نیاز است را فراهم نمایید. برای این که بتوانید تمامی پارامتر ها و موارد لازم را تهیه نمایید، استفاده از خدمات مشاوره راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ که توسط گروه مشاوران برتر ارائه می شود، اقدام بسیار سودمند و هوشمندانه ای خواهد بود. البته در ادامه ی این مقاله برخی از نکات اولیه و بنیادی که حتما باید به آن توجه ویژه داشته باشید، شرح داده شده است.

انتخاب مکان مناسب برای راه اندازی رستوران

نکته ی اول: شما برای راه اندازی یک رستوران ابتدا باید مکانی مناسب برای این بیزینس را تهیه نمایید که طبیعتا باید ویژگی های مختلفی را داشته باشد؛ برای مثال اگر این مکان در مسیر های پر رفت و آمد و شلوغ واقع شده باشد، حتما مشتریان زیادی به شما مراجعه خواهند کرد و این گونه محیط ها به پیشرفت کسب و کار شما کمک زیادی خواهند کرد .محیط داخلی رستوران باید این امکان را داشته باشد که بتوانید هر گونه طراحی داخلی و دکوراسیونی که در آن اعمال نمایید و دارای محدودیتی از این لحاظ نباشد. خدمات مشاوره رستوران گروه مشاوران برتر با ارائه ی راهکارهایی به شما کمک می کند تا اگر می خواهید بیزینس خاص و منحصر به فرد داشته باشید، در اولین قدم بر روی ظاهر و محیط رستورانتان کار نمایید و کیفیت جلوه های بصری را افزایش دهید.

مشاوره راه اندازی رستوران، فست فود،کافی شاپ

برنامه ریزی اصولی برای راه اندازی رستوران، فست فود و یا کافی شاپ

پس از اینکه شما محیط و مکان مناسبی را انتخاب کردید، باید برنامه ایرا برای شروع کارتان تهیه و تنظیم کنید. این برنامه در واقع استراتژی کسب و کار شما و نقشه ی راهی است که برای رسیدن که هدفتان لازم است سپری شود. شما در این برنامه باید تعیین کنید که به دنبال چه چیزی هستید و می خواهید در کارتان به چه چیزی برسید. سپس نوع رستوران یا فست فود، منو و جزییات آن، نحوه ی کار بخش های مختلف و… را تعیین نمایید. پس از تهیه ی برنامه ی کاری شما باید تجهیزات رستوران را خریداری کنید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از خدمات مشاوره رستوران گروه مشاوران برتر و اعتماد به راهنمایی های مشاوران کسب و کار و افراد با تجربه، خواهید توانست با در نظر گرفتن میزان بودجه و سرمایه ای که در اختیار دارید، تجهیزات مناسب تری را انتخاب نمایید؛ زیرا در ابتدای کار ممکن است به دلایل مختلفی نتوانید بودجه و سرمایه کافی را برای خریدن تمامی تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران یا فست فود و سایر دستگاه ها فراهم کنید. مشاوران کسب و کار ما راهنمایی ها و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد که این اطلاعات می توانند باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه ها و تسریع در انجام کارها و قاطعیت در تصمیم گیری و انتخاب های شما بشوند.

مشاوره برای استخدام سرآشپز و پرسنل و نیروی کار در رستوران

پس از اینکه شما مراحل اولیه ی کارتان را انجام دادید، باید نیروهایی را استخدام نمایید که بتوانند در بخش های مختلف رستوران شما فعالیت داشته باشند. همان طور که می دانید انتخاب افراد با تجربه و با سابقه و افرادی که توانایی کار کردن به صورت گروهی را دارند می توانند به پیشرفت کسب و کار شما کمک بسیار بکنند، اما برای شناسایی و اطمینان به این افراد باید به چه نکاتی توجه کنید؟

برای انتخاب این افراد شما باید آزمون های بخصوصی را در نظر داشته باشید که در این مرحله نیز بهره مندی از خدمات مشاوره رستوران گروه مشاوران برتر و مشورت با مشاوران کسب و کار می تواند روش ها و راهکار هایی که از طریق آن بتوانید پرسنلی مناسب انتخاب کنیید را به شما ارائه بدهند.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک