مراحل تاسیس فست فود و رستوران

unnamed-file.jpg

انواع درخواست از فروشندگان و سازندگان قطعات و دستگاه‌های مورد استفاده در فست فودهای کوچک و بزرگ  و رستوران فرایندی تخصصی در مراحل تاسیس فست فود و رستوران و برآورد هزینه های راه اندازی فست فود و همچنین رستوران است. به دلیل این‌ که در دوران بهره‌ برداری کارفرمایان گرامی به‌صورت مستقیم باقابلیت تجهیزات و دستگاه‌ها در ارتباط خواهند بود، چگونگی انتخاب تأمین‌ کنندگان قطعات و دستگاه‌ها با توجه به سیاست شرکت مشاوران برتر پرشین بست فود در این قسمت توضیح  داده می‌شود.

در این مرحله با توجه به مقیاس پروژه و پیچیدگی دستگاه‌های مورد استفاده در آن از تأمین‌ کنندگان بر مبنای دو اصل قیمت کمتر و کیفیت بالاتر درخواست ارائه‌ی قیمت و اطلاعات گرفته خواهد شد. در پروژه‌های متداول‌تر مانند راه‌اندازی فست فود کوچک و رستوران سنگ محک تأمین‌ کنندگان مبنای قیمتی و به همین ترتیب در پروژه‌های پیچیده و بزرگ مانند رستوران ایتالیایی با مشخصات خاص و یا فودکورت علاوه بر قیمت، توان فنی، توان مدیریتی، رزومه کاری نیز از تأمین‌کنندگان دستگاه‌ها با جزئیات بیشتر درخواست می‌گردد. به‌ طور کلی موارد مورد بررسی تأمین‌ کنندگان قطعات و دستگاه‌ها در پروژه‌های راه‌اندازی رستوران ،فست فود و فود کورت کافی شاپ شامل موارد زیر است.

مراحل راه اندازی فست فود و رستوران

  • رویکرد فنی: آیا متدولوژی‌ها، تکنیک‌ها، راه‌حل‌ها و خدمات فنی فروشنده، نیازمندی‌ها مستندات تدارکات را برآورده سازی می‌کنند یا احتمال کسب نتایج مورد انتظار بیشتر یا کمتر وجود دارد؟
  • گارانتی: پیشنهاد فروشنده جهت گارانتی محصول نهایی چیست و در طی مدتی ارائه می‌شود؟
  • توانایی مالی: آیا فروشنده، منابع مالی مورد نیاز را دارد یا می‌توان معقولانه انتظار داشت که آن را فراهم کند؟
  • ظرفیت تولید: آیا فروشنده ظرفیت لازم جهت برآورده سازی نیازمندی‌های بالقوه آتی را دارد؟
  • نوع و اندازه کسب‌وکار: آیا سازمان فروشنده حوزه خاصی از تجارت را به‌طوری‌که توسط سازمان تعریف‌شده است برآورده سازی می‌کند؟
  • عملکرد قبلی فروشندگان: تجربه گذشته سازمان در رابطه با فروشندگان انتخاب‌شده، چگونه بوده است؟
  • مراجع: آیا فروشنده می‌تواند مراجعه به مشتریان قبلی را فراهم سازد که تجربه کاری فروشنده و تطابق آن را با نیازمندی‌ها قراردادی، معلوم نماید؟
  • حقوق مالکیت معنوی: آیا فروشنده، حقوق مالکیت را در فرایندهای کاری یا خدماتی که استفاده می‌کنند و یا در محصولاتی که برای پروژه تولید می‌کنند، اظهار می‌نمایند؟

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک