طراحی دکوراسیون رستوران و فست فود

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون

طراحی دکوراسیون خود را به ما بسپارید

طراحی مناسب و ایده ال دکوراسیون رستوران می تواند یکی از عوامل موفقیت رستوران ها در کنار کیفیت غذا و جذب و رضایت مشتری می باشد. دکوراسیون داخلی رستوران باید به گونه ایی طراحی شود که احساس راحتی و آرامش را برای مشتری به همراه داشت باشد و همچنین از هر لحاظ مناسب برای پذیرایی و صرف غذا باشد البته علاوه بر داخل، فضا و نمای بیرونی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که گروه  تخصصی راه اندازی فست فود و رستوران پرشین بست فود با تیم مجرب خود با معرفی و اجرا جدیدترین و خاص ترین دکوراسیون ها به شما در تحقق خواسته هایتان کمک می کند.

برای اینکه بخواهیم صحبتی از دکوراسیون رستوران را آغاز کنیم باید از ابتدایی ترین ولی مهم ترین عضو شروع کنیم:
۱-تابلو: تابلو نقش اساسی در دیده شدن و پر مشتری شدن رستورانتان دارد.چرا که به عنوان مثال در مکان های پر ازدهام به ویژه کنار جاده ها که ماشین ها با سرعت درحال حرکت هستند باید تابلو شما جلوه کافی را برای ترغیب مشتری جهت مراجعه به شما در بین تمامی رستوران های اطراف را داشته باشد.
همچنین سبک فونت استفاده شده در نوشته نام برندتان روی تابلو نشان دهنده مدل و سبک رستورانتان میباشد.
۲-طراحی داخلی ، نورپردازی و چیدمان داخلی رستوران تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد و اینکه میتوان با استفاده از این موارد محیطی امن ، سالم ، پرانرژی ، گرم و شاد را نشان دهد.
۳-رستوران هایی که دارای پارکینگ هستند بهتر است که در طراحیشان کاملا نمایش داده شود.این کار را میتوان با استفاده از گیاهان و گلدان های تزئین شده انجام دهید .گاهی این نکته که رستوران شما دارای پارکینگ میباشد میتواند مشخصه ای برای انتخاب از سوی برخی مشتریان باشد.


با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک