آشنایی با شغل کافه رستوران سیار و مزیت های آن

photo_2017-05-17_14-53-24.jpg

پیشرفت علم و تکنولوژی، تغییر نگرش و سبک زندگی انسان ها موجب خلق ایده های جدید و به وجود آمدن تغییرات مثبت در بیزینس ها و کسب و کارهای مختلف شده است که در اکثر موارد این تغییرات مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و با استقبال زیادی مواجه شده است؛ برای مثال در گذشته رستوران ها دارای تعداد محدودی بوده و حتی در سطح شهر فقط یک شعبه داشتند که این موضوع باعث محدود بودن تعداد مشتریان، عدم سهولت دسترسی به آن ها و در نهایت عدم افزایش سود آوری مشاغل برای صاحبانشان می شد ولی امروزه با بیشتر شدن شعبات مختلف و همچنین روی کار آمدن کافه و رستوران سیار این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است و طبیعتا میزان مشتریان و مخاطبان این کسب و کار ها نیز افزایش یافته است؛ پس راه اندازی کافی شاپ سیار یکی از ایده های بسیار خوب برای جذب تعداد مشتریان بیشتر و در نهایت سود  آوری بهتر و بیشتر است.  با توجه به تازه بودن ایده ی رستوران سیار افراد زیادی علاقه مند به فعالیت در این کسب و کار هستند ولی اطلاعات کافی برای راه اندازی چنین شغلی ندارند؛ گروه مشاوران برتر قصد دارید از طریق این مقاله شما را با نحوه ی راه اندازی و همچنین مزایای فعالیت در این نوع کسب و کار آشنا نماید.

اقدامات اولیه برای راه اندازی کافه رستوران سیار چیست؟

شما برای راه اندازی یک رستوران سیار در ابتدا احتیاج به برآورد صحیح و اصولی هزینه ها دارید. باید بررسی نمایید که برای چنین کاری نیازی به چه ابزارهایی، چه فضایی، چه دستگاه ها و امکاناتی دارید و سپس بر اساس بودجه ی مالی خود مناسب ترین روش را برگزینید.

  • همانطور که از کلمه ی سایر پیداست، کافه ی شما قابلیت این را دارد که برای ارائه ی سرویس و خدمات به مشتریان به تمام نقاط شهر سفر کند و برای برخورداری از این مزیت نیاز به یک ماشین مناسب دارید که بهتر است از نوع استیشن بوده و فضای کافی در اتاق آن در اختیار باشد. برای خرید یک ماشین مناسب نیازی نیست که هزینه ی زیادی را پرداخت کنید. برای راه اندازی رستوران سیار بهترین راه حلی که رقیبان شما از آن استفاده کرده اند؛ به کار گیری ماشین هایی است که به عنوان ماشین فرسوده شناخته می شوند. این افراد با خریداری چنین ماشینی و پرداخت هزینه ی تعمیر و بازسازی آن یک فضای لوکس، کلاسیک، جذاب و دلنشین را خلق می کنند که با نمونه ی تازه تولید شده ی آن تفاوتی ندارد بلکه شاید زیبا تر هم باشد. به منظور انجام داردن اقدامات اولیه برای راه اندازی کافه رستوران سیار لازم است که در دیزاین کردن ماشین نهایت دقت و توجه را به کار ببرید؛ زیرا ماشین شما در واقع همان محل کارتان است و همان طور که می دانید طراحی دکوراسیون و زیبا سازی محیط کار مورد توجه مخاطبان و شمتریان شما قرار خواهد گرفت؛ پس تا حد امکان کافی شاپ یا رستوران خود را در نظر مشتریان جذاب تر ارائه نمایید.
  • دومین کاری که شما باید انجام بدهید این است که تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای کارتان را خریداری نمایید. این تجهیزات با توجه به زمینه ی کاری شما متفاوت هستند و باید توجه داشته باشید که در ابتدای کار نیاز به خریداری تجهیزات گران قیمت نخواهید داشت و صرفا با تعدادی از ابزارها و دستگاه های اولیه و حتی دست دوم، می توانید کار خودتان را شروع کنید.

مهم ترین مزایای راه اندازی کافی شاپ سیار

  • یکی از مهم ترین مزایای راه اندازی کافه و رستوران سیار این است که به سرمایه ی کمی نیاز دارند.
  • در صورتی که شما هدف و راه دقیقی را برای بیزینستان مشخص و معین کرده باشید، می توانید با استفاده از روش های مختلف این هزینه های را تا میزان زیادی کاهش دهید. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص هستید، کارشناسان گروه مشاوران برتر آماده ی راهنمایی شما عزیزان می باشند.
  • همچنین اگر بتوانید شیوه ای جدید را در کارتان به کار ببرید، سریعا معروف خواهید شد و برند شما شناخته می شود و حتی می توانید از رقیبان زیادی که سالیان سال است در این حوزه فعالیت دارند جلو بزنید. در این زمینه نیز با ارائه ی ایده ها و رویکرد های نوین مشاور کسب و کار کافه رستوران سیار شما خواهیم بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک