راه اندازی فست فود

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta performance test. Override the digital divide.
راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود خود را به ما بسپارید

مدیران موفق دنیا بر این اعتقادند که اگر چیزی را نتوان اندازه‌گیری کرد، نمی‌توان آن را مدیریت کرد! راه‌اندازی فست فود، یک پروژه‌ی تخصصی با جزئیات بالاست. برای درک بهتر چگونگی اجرا و تکمیل آن، این پروژه باید از ابعاد مختلف سنجش شده و مورد ارزیابی قرار گیرد. در این سری مقالات می‌خواهیم از ابعاد مختلف راه‌اندازی پروژه‌ی فست فود را از دیدگاه گروه مشاوران برتر پرشین بست فود موردمطالعه قرار دهیم. گروه تخصصی ما راهکارهای زیر را برای اندازه‌گیری و سنجش ابعاد پنهان یک پروژه پیشنهاد می‌کنند.

بعد اول: برآورد زمان راه‌اندازی فست فود

گروه مشاوران برتر پرشین بست فود مفتخر است با استفاده از کادر مهندسی مجرب در فاز مفهومی پروژه‌ی راه‌اندازی فست فود، زمان‌بندی کلی اتمام پروژه را به کارفرمایان گرامی ارائه دهد. در این مسیر تمام مراحل پروژه تا سطوح بسته‌های کاری به تفکیک، تعیین گردیده و کارفرمایان دیدی بصری از چگونگی زمان تحویل جزءبه‌جزء بخش‌های پروژه خواهند داشت. برای نیل به این هدف گروه مشاوران برتر پرشین بست فود با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی مانند MSP و Primavera در فاز مفهومی زمان اتمام پروژه را در قالب خطوط مبنا برآورد می‌کنند. پس از اخذ موافقت کارفرمایان برای مدت‌زمان اتمام پروژه، این زمان را در بند قرارداد درج می‌گردد. ازآن‌پس با شروع فاز ۱ زمان‌بندی با جزئیات دقیق‌تر به‌صورت فازبندی شده برای بسته‌های کاری ارائه می‌گردد. دراین‌بین، زمان ۳۰ % ، ۵۰ %، ۷۰ % پیشرفت فیزیکی پروژه مشخص گردیده و بدین ترتیب کارفرمایان محترم دیدی دقیق نسبت به زمان تحویل شدنی‌های پروژه خواهند داشت.


با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک