روش های جذب مشتری برای رستوران، کافی شاپ و فست فود

restaurant-customers.jpg

یکی از مهم ترین اهداف کسب و کارهایی نظیر رستوران داری، فست فود و کافی شاپ این است که در تمام ساعات یک روز از تعداد مشتریان کافی برخوردار باشند و همچنین روز به روز به میزان مشتریان و مخاطبان وفادار و همیشگی انان افزوده گردد. به منظور دستیابی به چنین شرایط نرمال و ایده آلی لازم است که صاحب آن کسب و کار نکات مختلفی را مد نظر قرار دهد تا با به کار گیری آن ها بتواند تا حد زیادی مواردی را که موجب جذب مشتری و تامین رضایت آنان می شود، تامین نماید.

در زندگی امروزی، تامین غذای روزانه از بیرون از منزل و سپری کردن زمان در کافی شاپ ها یکی از علایق مردم می باشد که بنا به شرایطی که زندگی اجتماعی برای آن ها ایجاد کرده است؛ استقبال کننده ی همیشگی از رستوران فست فود و یا کافه های جدیدی هستند که یک ویژگی خاص نسبت به سایرین داشته باشند. در واقع یکی از موارد مهم در جذب مشتری این است که کسب و کار شما یک خصوصیت بارز و قابل توجه برای مخاطبان داشته باشد؛ پس کسی که در چنین مسیر پر رقابتی گام بر می دارد باید نسبت به این نکته آگاه باشد که “تفاوت” یکی از مهم ترین روش های دیده شدن در این دنیای شلوغ و پر هیاهوی مشاغلی چون فست فود، رستوران و کافی شاپ می باشد.

برای ایجاد کردن این تفاوت، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد؛ شما می توانید در هر موردی که به ذهنتان می رسد و ترجیحا سایر رقیبان یا همکاران به آن توجه نداشته اند، متفاوت جلوه کنید. کیفیت غذاها، تنوع غذاها و خوراکی ها، سرویس دهی خاص، نوع فضا و دکوراسیون، امکانات موجود در محیط، ایونت ها و برنامه های خاص، تخفیف های دوره ای و مناسبتی  و ….. هر کدام می توانند یکی از عواملی باشند که به شما در جذب مشتری بیشتر و ماندگار تر کمک نمایند.

تاثیر فعالیت منظم در شبکه های اجتماعی به منظور جذب مشتری برای رستوران، کافی شاپ و فست فود

فواید فعالیت درست و اصولی در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام با هدف سود اوری اقتصادی و معرفی کسب و کار به عموم و به ویژه نسل جوان بر هیچ کس پوشیده نیست. فضای مجازی یک موقعیت یا امکانات عالی برای تمامی کسانی است که صاحب چنین بیزینسی هستند و گروه مشاوران برتر به این افراد توصیه می کند که هر روشی را که باعث تعامل و ارتباط مستقیم آن ها با مردم می شود، جدی بگیرند. شما با انتشار امکانات خاص کافی شاپ، رستوران یا فست فود خود، در معرض نمایش دادن غذاها و خوراکی های سرو شده تا حد زیادی می توانید مخاطبان را کنجکاو کرده تا حتی برای یکبار هم که شده از خدماتتان بهره مند شوند و بدون شک اگر این خدمات از کیفیت کافی بر خوردار باشند، لازمه ی همیشگی شدن مشتریانتان فراهم خواهد شد. البته استفاده از شبکه های اجتماعی به منظور جذب مشتری نیز دارای آداب و اصول خاصی است که می توانید با برخورداری از مشاوره با مجموعه ی ما از ریز ترین و جزیی ترین نکات مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه راه اندازی فست فود و رستوران مشاوران برتر تماس بگیرید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک