تخمین منابع در راه اندازی و احداث فودکورت و فست فود،رستوران

36.jpg

بودجه میزان مصرف پول برای هر مقطع زمانی در اجرای پروژه ی مورد نظر است. مدیران پروژه نقش مهمی را در برآورد و تخمین هزینه ها و منابع مورد نیاز پروژه، بودجه ریزی و کنترل آنها دارند. تخمین درست از منابع مورد نیاز پروژه امری حیاتی است. اگر در مراحل اول پروژه تخمین به خوبی انجام نشود، در زمان اجرا، پروژه با مشکلات متعددی مواجه خواهد شد. مواردی همچون، توقف پروژه، افزایش زمان وهزینه ها از عواقب آن است. تخمین های نادرست و پایین تر از سطح تقاضای واقعی می تواند منجر به برآوردی غلطی از هزینه ها و بودجه بندی شود که عاقبت آن کمبود منابع مورد تقاضا و توقف موقت یا کلی پروژه خواهد بود. سطح دقت در تخمین از اهمیت خاصی در جای جای چرخه اجرا و شکل گیری درست پروژه دارد.

تخمین منابع در راه اندازی فست فود،رستوران و فودکورت

بدون یک تخمین مناسب که ساختار بودجه را می سازد، هیچ مرجع قابل اطمینانی برای ارزیابی اجرای کارها وجود نخواهد داشت. گروه مشاوران برترپرشن بست فود با تجربه ی غنی در حوزه ی احداث و راه اندازی پروژه های ساخت و اجرای فست فود و رستوران فودکورت با کمک بدنه ی مهندسی خود به شما کارفرمایان گرامی اطمینان می دهد که با تخمین مناسب منابع (ماشین آلات، نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و مصالح) برای پروژه ی راه اندازی و اجرای فست فود و فودکورت ،رستوران برآورد دقیق از هزینه های ریالی پروژه ارائه دهد فعالیت های عمده مدیریت تدارکات شرکت مشاوران برترپرشین بست فود از زمانی شروع می شود که ساختار شکست کار توسط مدیر پروژه تایید و ابلاغ شده است.

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان راه اندازی فست فود و رستوران از طریق شماره تماس های موجود در سایت با گروه مشاورین برتر پرشین بست فود تماس حاصل فرمایید.ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز افتخار ماست…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک