اطلاعات راه اندازی فست فود رستوران

unnamed-file.jpg

گروه راه اندازی فست فود رستوران کافی شاپ مشاوران برترپرشین بست فود باسالها تجربه تخصصی در زمینه صنایع غذایی وراه اندازی فست فود رستوران و همچنین مجموعه های بزرگ وفودکورت درنظردارد اطلاعات دقیق درزمینه راه اندازی و مشاوره فست فود  رستوران را بصورت دقیق به شما سرمیایه کذارن عزیزکه قسط راه اندازی را دارید اریه بدهد.
چگونه مالک یک رستوران فست‌ فود حرفه ای باشیم و چگونه آن‌ را مدیریت کنیم؟
داشتن و مدیریت یک رستوران فست‌فود ، یک نوع بیزنس (تجارت) کوچک با شکل و مدل های متنوع برای شروع یا توسعه آن است که هرکدام از این مدل‌ها طبق سلیقه شما متغیر است.
علاقه‌مندان آینده‌نگر می‌توانند مدیریت یک رستوران موجود در سطح شهر را در دست بگیرند و امتیاز آن‌را بخرند، یا اینکه خود یک رستوران فست‌فود را از ابتدا بسازند و درواقع زمین یا موقعیت خالی را به یک رستوران تبدیل کنند که یکی از راه های مطلوب و قابل توجه آن که در سودآوری ریسک کمتری دارد این است که امتیاز یکی از برندهای معروف را بخرند و شعبه‌ای از آن شوند.
راه‌اندازی یک رستوران فست‌فود درست همانند راه‌اندازی هر بیزنس دیگر به تحقیق، بررسی و برنامه‌ریزی کافی نیاز دارد.

اطلاعات راه اندازی فست فود رستوران

به طور کلی مراحل راه‌اندازی فست‌فود را مختصرا برایتان شرح می‌دهیم

۱ . تصمیم بگیرید که کدام یک از رویکردها را می‌خواهید انتخاب کنید
مابررسی کنیم با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید کدام یک از رویکردهایی که گفتیم را انتخاب می‌کنید، یعنی می‌خواهید یک ملک خالی را خودتان بسازید و تبدیل به رستوران کنید یا اینکه یک رستوران که درحال حاضر وجود دارد را می‌خرید یا اینکه امتیاز یکی از برند های معروف را می خرید تا یکی از شعبه های آن باشید.
۲ . یک برنامه منسجم برای بیزنستان طراحی کنید
گروه راه اندازی پرشین بست فودبا علم ودانش باسالها تجربه خودیک برنامه مناسب را برای راه‌اندازی فست فود رستوران را به دقت پیش‌بینی و برنامه‌ریزی میکند و به شما کمک کند تا به درستی هزینه‌ها را برآورد کنید و همچنین با توجه به شرایط میزان سود ممکن و زمان دست‌یابی به آن‌را برای شما برآورد کند. همچنین باید تمام مجوز های تجاری و غیر تجاری لازم را پیش بینی کند.در این مرحله شما می‌توانید از گروه مشاوران راه اندازی ما بهره صددرصد تضمینی راببرید.
۳ . درباره مقررات وزارت بهداشت و مقرراتی که برای سلامت غذا وضع شده اند تحقیق کنید
شما بایستی به خوبی این مقررات و آیین‌نامه‌ها را بررسی کرده باشید تا بتوانیدفست فود رستورانتان را طبق قانون توسط راه انداز ومشاور توسط مهارت وتخصص آن راه‌اندازی کنید و توانایی اجرای حداقل های تعریف شده توسط قانون درباره کیفیت غذا را داشته باشید.جدای از این شما باید نزد ارگان مربوطه تعهد‌ها و توافق‌هایی را امضا کنید تا مجوز های لازم به شما داده شود.لازم ذکر است که شما مجبورید بازرسی‌ها را در نظر داشته باشید، بازرسین ارگان مربوطه قبل از افتتاح فست فودرستوران و همچنین بعد از افتتاح در بازه‌های زمانی، برای بازرسی می‌آیند.گروه راه اندازی پرشین بست فود تمامی نکات دراین مورد اطلاع میدهند.
در این مورد هم داشتن یک مشاور حقوقی خیلی مفید خواهد بود.
۴ . مکانی مناسب برای راه اندازی رستوران و فست فود پیدا کنید
مکانی را پیدا کنید که به خوبی در دید و قابل رویت باشد و همچنین مکانی را انتخاب کنید که شلوغ باشد و نیز رستوران های مشابه در نزدیکی شما نباشد. اگر امتیاز یک برند معروف را بخرید معمولا آن‌ها برای این کار متخصصی را برایتان تعیین می‌کنند که نماینده آن‌هاست و از استاندارد های آنها پیروی می‌کند. اما اگر فست فودرستوران خودتان را می‌سازید حتما بهتر است از متخصصی کمک بگیرید که در حیطه ساخت رستوران تخصص دارد. اگر هم دنبال مکان مناسبی که آماده بهره‌وری است یا یک رستوران که برای فروش است اما کاربری رستوران را دارد می‌گردید بهتر است از یک مشاور مسکن با تجربه و متخصص کمک بگیرید.
۵ . بودجه خود را فراهم کنید
می‌توانید به فکر اقدام برای دریافت وام از بانک‌هایی باشید که برای راه‌اندازی کسب و کار وام می‌دهند، شرایط دریافت چنین وام هایی احتمالا به راحتی در پایگاه اینترنتی بانک‌ها قابل دسترسی می‌باشد.
۶ . تجهیزات و لوازم لازم را بخرید
تجهیزات مورد نیاز مانند اجاق‌، تنور، فر، سرخ‌کن، یخچال، صندلی،مبلمان،و تجهیزات صندوق را تهیه کنید. به یک شرکت چاپ سفارش چاپ منوی غذاهایتان را بدهید.
و همچنین در بانک یک حساب تجاری بعنوان شخص حقوقی با نام رستوران باز کنید و کارتخوان تهیه کنید.
۷ . کارکنان خود را استخدام کنید
جوانان گزینه های مناسب‌تری برای این کار هستند. می‌توانید چندین نفر باتجربه و تخصص را استخدام کنید و بعد از آن چندین تازه‌کار را برای کارآموزی استخدام کنید. خوبی کارآموزی این است که فرد به خوبی آموزش های لازم را می‌بینید و آماده کار می‌شود همچنین شما که در ماه های اول فست فود رستورانتان سودآوری چندانی ندارد لازم نیست در ماه‌های اول استخدام کارآموز به او حقوق بدهید.
۸ . تبلیغ کنید و رستوران خود را به مردم بشناسانید
از طرق مختلفی مانند شبکه های اجتماعی، تلوزیون و تابلو ها در خیابان ها می‌توانید تبلیغ کنید. حاشیه سایت ها هم گزینه خوبی به نظر می‌رسند. برای تبلیغ در سطح کلان‌تر حتی می‌توانید به شریک شدن با مدرسه‌ها یا اسپانسر تیم های ورزشی شدن فکر کنید.
۹ . مطمئن شوید که رستورانتان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می‌کند
بر کار فست فودرستوران همواره نظارت کنید و مطمئن شوید که کارکنان همواره بهداشت را رعایت کنند و غذایتان کیفیت و استاندارد های بهداشتی را داشته باشد می‌توانید یک متخصص را برای این کار استخدام کنید.
۱۰ . یک مدیر فروش استخدام کنید
مدیر فروش که می‌تواند همواره مشاور اقتصادی شما در هزینه ها و تهیه مواد اولیه و همچنین جذب مشتری باشد؛ همچنین وظیفه مهمی برعهده دارد که طبق آن براساس شرایط میزان مواد اولیه خریداری شده و غذایی که پخته می‌شود را تنظیم و مدیریت می‌کند تا مجبور نشوید میزانی از مواد اولیه یا غذا ها را دور بریزید.
۱۱ . از مشتریان نظرسنجی کنید
می‌توانید برای بهبود کارتان و رضایت مشتریان ترتیب نظرسنجی از آن‌ها را بدهید تا آن ها به کیفیت غذا و خدمات نمره دهند و نظرات، پیشنهادات و انتقاد هایشان را بدهند تا شما بتوانید در جهت بهبود کیفیت و شهرت فست فود رستوران خود قدم بردارید. دلیل این امر این است که همیشه نکات و ریزه‌کاری هایی وجود دارند که شما نمی‌بینید ولی مشتریان بهتر از هرکسی متوجه آن می‌شوند و این بها دادن به نظر مشتری می‌تواند فرصت فوق‌العاده‌ای برای بسط، بهبود و موفقیت بیزنس شما باشد.گروه راه اندازی فست فود رستوران مشاوران پرشین بست فود از ابتدا تا افتتاح در کنار شما خواهد بود.

برآورد هزینه‌ های پروژه‌ی راه‌اندازی فست فود

برآورد هزینه‌های راه اندازی فست فود رستوران با استفاده از گروه کنترل پروژه‌ی شرکت مشاوران برتر پرشین بست فود انجام می‌گردد. به استناد سابقه‌ی اجرایی گروه پرشین بست فود و ارزیابی بازخورد نظرات کارفرمایان گرامی، بهترین روش برای جلب رضایت و اعتماد کارفرمایان گرامی در حوزه‌ی تأمین مالی، ارائه‌ی پیش‌بینی‌های دقیق مالی با مقایسه‌ی احجام فیزیکی در پروژه است. با توجه به تعدد آیتم‌ها و المان‌های لازم برای راه‌اندازی پروژه‌ی فست فود ، گروه پرشین بست فود با استفاده از نرم‌افزارهای کنترل پروژه برآورد دقیق ریالی از هزینه‌های فازهای مختلف به کارفرمایان گرامی ارائه می‌دهد. این مهم با تخصیص هزینه‌ها به فعالیت‌های اجرایی در قالب دستمزد نیروی انسانی، تجهیزات و ماشین‌آلات انجام می‌گیرد. گزارش‌های هفتگی و ماهانه با فرمت داشبورد مدیریتی واحد با ذکر شاخص‌های ارزیابی و نمودارهای پیشرفت ریالی پروژه در کنار پیشرفت فیزیکی به کارفرمایان گرامی تسلیم گردیده و برآوردی عینی از میزان پیشرفت ریالی پروژه به فراخور پیشرفت فیزیکی آن ارائه می‌دهد. در پیمان منعقدشده زمان پرداخت‌های ریالی کارفرمایان گرامی به‌تناسب پیشرفت فیزیکی در چرخه‌ی حیات پروژه مشخص گردیده و کارفرمایان در هر فاز اجرایی پرداخت‌های پیش‌بینی‌شده در حجم فاز بعدی را انجام می‌دهند.

ارزیابی ریسک در پروژه های راه اندزی فست فود و رستوران شرکت پرشین بست فود

بر طبق تحقیقات محققین ۴۵ درصد پروژه ها در سراسر دنیا با افزایش زمان و هزینه مواجه بوده که علت اصلی آن عدم درک و برآورد صحیح از ریسک های پروژه است. درصورت پیش بینی به موقع، بسیاری از ریسک ها در ابتدای پروژه قابل مدیریت هستند اما متاسفانه بسیاری از مجریان با اصرار و استناد بر تجربه ی کاریشان برای مطالعات ریسک پروژه جایگاهی قائل نیستند. در صورتی که هر پروژه هر اندازه به پروژه های پیشین شبیه باشد از نظر محل احداث، شرایط بازار، فرهنگ محلی، مجوز های قانونی و … با پروژه های مشابه متفاوت است. شرکت پرشین بست فود به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده ی ارزیابی کمی و کیفی ریسک در پروژه های راه اندازی فست فود مفتخر است. واحد کنترل پروژه ی این شرکت با استفاده از تحلیل های کیفی و کمی ریسک در فاز آغازین پروژه به بررسی و ارزیابی ریسک پرداخته و نتایج آن را به صورت واحد های زمان احتمالی به زمان فعالیت های مختلف پروژه تخصیص می دهد. لازم به ذکر است این مهم با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند تحلیل و ارزیابی ریسک بر پایه ی تحلیل مونت کارلو انجام می گیرد. بدین ترتیب عوامل مداخله گر احتمالی مانند قوانین شهرداری، وجود تعارض در محل احداث فست فود، اخذ مجوز و تایید ارگان های مربوط و …. نیز در مدت اجرای پروژه اعمال شده و کارفرمایان دیدی واقعی از برآورد زمانی پروژه خواهند داشت.

شبیه سازی سه بعدی در پروژه های راه اندازی فست فود،رستوران راه اندازی کافی شاپ ،فودکورت شرکت پرشین بست فود

با توجه پیشرفت شگرف علم و تکنولوژی در دهه ی اخیر و تغییرات سریع آن، تنها شرکت هایی در بازار رقابتی قادر به رقابت و بقا هستند که به سرعت با شرایط بازار وفق پیدا کرده و جابکی در روح این شرکت ها دمیده شده باشد. در دوران نه چندان دور بسیاری از کارفرمایان تنها با ارائه ی توضیحاتی از چگونگی اجرای پروژه و جانمایی تئوری دستگاه ها و نمایش نمونه ها به انعقاد قرارداد با پیمانکاران مبادرت می کردند که این امر چیزی جز تحمیل سلایق مجریان به کارفرمایان و افزایش هزینه ی پروژه در بر نداشته است. گروه پرشین بست فود مفتخر است با ارائه ی شبیه سازی سه بعدی با جزئیات بالا برای کارفرمایان گرامی، ریزترین جزئیات پروژه را شبیه سازی کرده تا کارفرمایان گرامی به دیدی جامع و مانع از هر آنچه قرار است در انتهای کار تحویل بگیرند، برسند. این امر باعث رضایت کارفرمایان از همکاری با گروه پرشین بست فود گردیده و از تحمیل سلایق به کارفرمایان گرامی جلوگیری گردد. برای نیل به این هدف، گروه پرشین بست فود از نرم افزارهای قدرتمند شبیه سازی ۳DMAX، Revit و Lumion و متخصصین مجرب در بدنه ی مهندسی خود بهره می گیرد.

تحلیل ذینفعان در پروژه های فست فود شرکت مشاوران برتر پرشین بست فود

هر پروژه ی در حال اجرا ذینفعانی دارد که برخی تمایل بیشتر و برخی دیگر تمایل کمتری به اجرای آن دارند. این امر در پروژه های بزرگ مانند احداث فودکورت بیشتر نمایان است. تعدادی از ذینفعان مانند سازمان های تاثیر گذار و همسایگان در محوطه ی نزدیک فودکورت ها ممکن است تمایل کمتری برای اجرای آن داشته باشند و تعدادی از ذینفعان مانند همسایه های دورتر و سازمان های تاثیر پذیر اشتیاق بیشتری برای اتمام هرچه سریع تر آن داشته باشند. تاثیر ذینفعان مداخله گر در پروژه زمانی نمود بیشتری پیدا می کند که بدانیم هر یک از ذینفعان تا چه میزان می توانند قدرت برای به تاخیر انداختن و یا تسریع در روند پروژه داشته باشند. شرکت پرشین بست فود مفتخر است با تحلیل دقیق ذینفعان در پروژه های راه اندازی فودکورت و فست فود و ارائه راهکارهای موثر، در جهت بهبود و تسریع فرایند اجرایی پروژه های بزرگ یاری گر کارفرمایان گرامی باشد. این مهم با استفاده از راهکارهای تشویق و مشعوف سازی ذینفعانی که اشتیاق کمتری دارند و افزایش قدرت تاثیر گذاری ذینفعان مشتاق به تکمیل پروژه انجام می پذیرد.

افزایش بهره وری در راه اندازی فست فود رستوران و فودکورت!

عملیات تهیه ی غذا فرایندی تکرار پذیر است که در صورت جانمایی اشتباه دستگاه ها و نیروهای عملیاتی هزینه ی پنهان زیادی برای تولید محصول تحمیل می کند. با توجه به تعداد زیاد سفارشات روزانه برای غذا در یک رستوران در مقایسه با مشاغل دیگر که چند روز به تولید یک واحد از محصول پرداخته می شود، استفاده از فرایندی بهینه با جانمایی صحیح، کمترین میزان رفت و برگشت و اتلاف انرژی در تولید غذا را به همراه خواهد داشت. سطح انرژی مصرفی نیروی انسانی در کنار هزینه های برق و استهلاک دستگاه ها یکی از فاکتورهای بسیار مهم در تعداد محصول تولیدی و بتبع آن هزینه ی تمام شده ی واحد محصول است که به دلیل پنهان بودن اثرات آن عموما در نظر گرفته نمی شود. شرکت پرشین بست فود با ارزیابی سطح بهره وری در ارائه ی سناریوهای مختلف، جانمایی صحیح دستگاه ها و نیروهای انسانی را به کارفرمایان گرامی پیشنهادی میکند. لارم به ذکر است تمامی محاسبات بهره وری و میزان کارایی نیروهای انسانی با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند شبیه سازی انجام خواهد شد.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *با ما در تماس باشید

همه روزه از ساعت ۹ تا ٢٣

جمعه ها ١٣ تا ۲٣

جهت پاسخگویی و مشاوره

09129247248


شماره آموزشگاه ملی تهران جهت ثبت نام دوره های فوق تخصصی فست فود:


۰۹۱۲۶۰۲۴۸۶۶


۰۲۱۶۶۶۹۷۵۷۱


مدیریت آموزشگاه آقای سعید حسینی


آدرس:

تهران – مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – روبروی کوچه نوروزی – پلاک